Blog > Komentarze do wpisu

Polskie Stacje Telewizyjne Online

Tele 5 - telewizja satelitarna o charakterze rozrywkowym, prezentująca głównie filmy i seriale. Dodatkowo można obejrzeć autorskie programy rozrywkowe, dokumentalne jak i publicystyczne.

http://tele5.pl/stream/

iTV - polska interaktywna stacja telewizyjna, w której widzowie za pomocą SMS-ów oraz głosowania telefonicznego do studia mogą brać udział w tworzeniu programów, jak również zadawać pytania prezenterom i ich gościom. iTV emituje programy: muzyczne, erotyczne, młodzieżowe, quizowe i ezoteryczne.

http://www.itv.net.pl/online.html

Toya Serwis informacyjny łódzkiej telewizji kablowej: wydarzenia, kultura, sport, program telewizyjny.

http://moya.toya.net.pl/site_online.php

4fun.tv - interaktywna telewizja muzyczna i dużo więcej: dobra muzyka, sportowe emocje, offowe filmy i kreskówki.

http://www.4fun.tv/live.html


Rebel:tv jest jedynym w Polsce kanałem muzycznym, który nadaje wyłącznie wideoklipy i programy muzyczne z gatunku muzyki rockowej
UWAGA: transmisja testowa, może czasem być nie dostępna

http://www.rebel-tv.pl/live.html

TV.Disco – polska stacja muzyczna, skierowana głownie do starszych odbiorców. Kanał został uruchomiony 27 września 2011 r. i nadaje muzykę disco z lat 70-tych, 80-tych i 90-tych XX wieku. Twarzami kanału są Mandaryna i Paweł Stasiak. Nadawcą stacji jest spółka 4fun Media. Stacja dostępna jest w niekodowanym przekazie satelitarnym z satelity Hot Bird oraz w przekazie internetowym.

Player wideo TVU Networks działa tylko z Internet Explorer i Firefox pod Windows i Safari (4.x) i Firefox na Intel Mac (10.5.x). Użytkownicy smartfonów mogą pobrać aplikację TVU dla iPhone, iTouch i iPad lub dla Androida i innych urządzeń przenośnych.
Posiadacze Chrome mogą oglądać stream po doinstalowaniu rozszerzenia IE TAB CLASSIC. Na innych przeglądarkach nie działa.

Aby oglądać nasz kanał postępuj zgodnie z instrukcjami jakie wyświetli player (wymaga zainstalowania dodatkowego bezpiecznego oprogramowania).

http://www.tvdisco.pl/live.html


ESKA TV - Zobacz muzykę! Muzyka - Płyty - Utwory - Teledyski - Koncerty. Eska TV online. Kopalnia hitów. Masa klipów. Setki Gwiazd.

http://www.eska.tv/player

 

TV Biznes pierwszy polskojęzyczny kanał telewizyjny o zagadnieniach gospodarczych. Nadaje od 1 września 2004 roku.
http://www.tvbiznes.pl/tv-biznes,tv.html

TV Asta – lokalna stacja telewizyjna miasta Piła

http://telewizja.mymo.pl/tv-online/tv-asta.html


Sfera TV – lokalna stacja telewizyjna działająca w Rudzie Śląskiej.

http://wwitv.com/tv_channels/b5780.htm

Panorama Polska  Polski program telewizyjny dla Polonii w USA i Kanadzie.W programie zobaczycie Panstwo ciekawostki z zycia Polonii,ciekawe miejsca w USA i Kanadzie 

http://www.livestream.com/panoramapolska

 

 

Tuba TV polskojęzyczna stacja telewizyjna o profilu muzycznym nadająca 24h. Należy do Agory i jest pierwszym i jedynym medium telewizyjnym tej spółki. Jej hasło promocyjne brzmi "Mamy to w tubie!". Dyrektorem telewizji Tuba TV jest David Podhajski, zaś producentem anteny Agata Strzała.


http://tv.tuba.pl/tubatv/0,0.htmlCzwórka kanał muzyczny "Radio z Wizją", nowatorska propozycja Polskiego Radia .Dzięki temu Czwórki można już nie tylko słuchać, ale także ją oglądać. Kanał telewizyjny Programu 4 Polskiego Radia nadawany jest tradycyjną drogą radiową, a także przez największe platformy satelitarne i wiodące telewizje kablowe oraz odpowiednie aplikacje internetowe. Słuchacze, a teraz także widzowie Czwórki, będą mogli słuchać swoich ulubionych audycji i muzyki.

http://www.polskieradio.pl/Portal/CzworkaPlayer.aspx

 

 

TV-Polmusic kanał muzyczny nadaje od 2004 roku największą polonijną telewizję internetową na wschodnim wybrzeżu. Widząc powolny upadek polonijnych mediów postanowiła wystartować z projektem dobrego radia dla polonii. Stacja prezentuje muzykę Pop-rock, Disco-Polo ,Hip-Hop ,Klasyczną ,Jazz ,Blues ,Chrześcijańską ,Śląskie Klimaty ,Country ,Dziecięce Nutki Nieodkryte talenty, Gwiazdy Disco-Polo , a także Wywiady ,Relacje ,Koncert Życzeń ,Kino, Klub Dobrej Muzyki ,Kabarety ,Kolędy ,Folk ,Sport. .

http://tv-polmusic.com/

 

CTV Jaworzno stacja nadająca program regionalny Jaworzna.Dzięki dostępowi w sieci internetowej można się dowiedzieć informacji z tego regionu.

UWAGA: do poprawnego odtwarzania transmisji video zalecamy używać przeglądarki Microsoft Internet Explorer. 

mms://mediaserver01.artcom.pl/ctv 

 

Tvn CNBC przedsięwzięcie Grupy TVN i CNBC Europe to całodobowy kanał informacyjny. Przekazuje informacje biznesowe i ekonomiczne z zakresu finansów osobistych i konsumenckich. Głównymi odbiorcami są menagerowie i właściciele firm ,inwestorzy prywatni i instytucjonalni, a także osoby interesujące się polską i światową gospodarką. Programami emitującymi przez stację są min.: Pieniądze od rana,90 minut,Dzień na rynkach,Rynki dnia,Bilans,Fakty,Ludzie pieniądze, World Business,Koła fortuny.

http://www.tvncnbc.pl/518631,live.html

 

Dami Radom program lokalny TV Dami w Radomiu nadawany jest od 12 lutego 1992 r.Pierwszymi audycjami były kursy językowe oraz pojawiające się raz w tygodniu Teledzienniki.Dziś radomski program TV Dami jest potentatem na lokalnym rynku mediów.Oglądalność nadawanego codziennie programu informacyjnego Teledziennik sięga 90 tysięcy osób.Przygotowane reportaże oglądać mogą widzowie ponad 50 lokalnych programów w kraju – w tym m.in. w Kielcach, Wałbrzychu, Elblągu, Wrocławiu, Świnoujściu.Dzięki dostępowi w sieci internetowej można się dowiedzieć informacji z tych regionów..

http://www.telewizja.radom.pl/dami-radom,,content,70,telewizja,dami_on_line.html

 Pomerania Tv telewizja regionalna powstała w 2004 r obejmująca Szczecin,Starogard Szczeciński,Gryfino,Kołbaskowo,Mierzyn i Przecław.Dociera także do Pomorza Zachodniego i Słupska.W swoim programie oferuje audycje publicystyczne i informacyjne a także reportaże i magazyny.Dzięki dostępowi w sieci internetowej można się dowiedzieć informacji z tych regionów.

mms://pomerania.tv:8080

 

RTV Lubuska Regionalna Telewizja Lubuska rozpoczęła nadawanie 25 października 2010 roku i interesuje się przede wszystkim sprawami regionu.W ramówce znajdują się programy publicystyczne, informacyjne, gospodarcze, jak również programy rozrywkowe i sportowe a także codziennye prognozy pogody. Do najważniejszych propozycji stacji należą: Kronika Lubuska czyli najświeższe informacje z regionu, Powiększenie, Bezpieczne Lubuskie, Biznes i Gospodarka, Samorządowy Ring, Kulturalne Puzzle, Reportaż bez Granic, Kulisy Tworzenia, Interaktywni, MUZA i wiele innych.Program jest zróżnicowany dzięki czemu dociera do szerokiej grupy odbiorców.RTVLubuska obejmuje swoim zasięgiem cztery miasta: Zieloną Górę, Nową Sól, Sulechów i Czerwieńsk.Dzięki dostępowi w sieci internetowej można się dowiedzieć informacji z tych regionów..

http://www.rtvlubuska.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=73&Itemid=142

 

TVS Sudecka pierwszy program lokalny Telewizji Sudeckiej został wyemitowany w 1994 roku i dotyczył głównie spraw i wydarzeń Spółdzielni Mieszkaniowej oraz Bielawy.Telewizja Sudecka jest wszędzie tam gdzie dzieje się coś ciekawego. Uczestniczy w wydarzeniach społecznych i kulturalnych całego powiatu dzierżoniowskiego i kłodzkiego. Dzięki dostępowi w sieci internetowej można się dowiedzieć informacji z tych regionów.

 http://tvsudecka.pl/na_zywo

 

 

NEXT Music HD – polski kanał muzyczny tworzony przez spółkę Astro S.A., właściciela marki NEXT

Kanał, w przeciwieństwie do innych o profilu muzycznym, nie będzie emitować programów typu reality show. Nie pojawią się też żadne gry SMS, jak również prezenter telewizyjny. Stacja skupia się na muzyce tanecznej, lecz nie klubowej. Na antenie pojawią się jedynie największe, specjalnie wyselekcjonowane przeboje lat 70., 80., 90. i współczesnych.

http://oognet.pl/content/details/1152

niedziela, 08 stycznia 2012, novek

Polecane wpisy